Волинянин зіграв діджей-сет в унікальному місці у Франції. ВІДЕО

31 Березня 2021

Текст: Оксана ФЕДОРУК

Волинянин Микола Яцук сьогодні працює далекобійником в країнах Європи, але не уявляє свого життя без музики.

Раніше він закінчив курси діджеїнгу та брав участь у конкурсі молодих українських діджеїв, де запам’ятався яскравими танцями та техно-ритмами.

ДАЛЕКОБІЙНИК З ВОЛИНІ ВРАЗИВ НА КОНКУРСІ ДІДЖЕЇВ СВОЇМИ ТАНЦЯМИ. ФОТО. ВІДЕО

«Подорожуючи Європою, я часто помічаю красиві місцини і одразу уявляю, що тут можна пограти або організувати класну техно-тусовочку. Однією з таких став оглядовий майданчик на півдні Франції, недалеко від містечка Мійо (франц. Millau), який розташований над мальовничими скелями і лісами. Коли я вперше його побачив, то вирішив, що обов’язково сюди повернусь і зіграю свій сет», – розповідає Микола.

Тому наступного разу з собою він взяв колонки, інше діджейське обладнання, дрон.

Майданчик розташований на висоті і машиною туди не під’їдеш.

«Занести обладнання мені допоміг мій колега з України. А ось щоб дотягнути шнур мені довелося трохи полазити по скелях. До того ж був сильний вітер і трохи холодно. Але як тільки все під'єднав і почав грати – все це стало неважливо, бо я справді від цього дуже кайфую», – усміхається діджей.
Але зіграти – це було лише половина справи, інша – змонтувати.

Волинянин розповідає, що дивився подібні відео від «Cercle», «Radio Intense», дещо у зйомці почерпнув від них. Сам знімав усе на одну камеру і дрон.

«Не всі розуміють, для чого я це роблю. На обличчі мого колеги, який мені допомагав із обладнанням, я помітив здивування))). Так само підходили деякі люди і запитували. Але я бачив, що вони посміхаються, їм сподобалося. Бути діджеєм – моя давня мрія, і я вірю, що зовсім скоро закінчиться карантин і я буду грати своє улюблене техно перед великим натовпом», – усміхається хлопець.

Також він уже встиг зіграти у Франції на березі моря, біля Форту-дю-Петі-Міну (Fort du Petit Minou).

Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook:

4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter