Віктор Павлік у Ківерцях закликав кохати жінок

10 Березня 2017
Віктор Павлік запалив ківерцівську публіку.

Народний артист України з жартами, запальною музикою і улюбленими романтичними піснями 9 березня завітав у Ківерці, про це пише Район.Ківерці.

Дійство відбувалося у Районному будинку культури імені Михайла Ковальова. Серед гостей були не тільки ківерчани, а й жителі довколишніх районів, містечок, сіл і навіть Луцька.

«Так, я із Луцька приїхала. Я за Павліком хоч на край світу», - розповідає одна з фанаток творчості.Назва концертної програми «Кохайте жінку» повністю розкрила суть виступів співака. Адже більшість пісень були присвячені саме прекрасній половині людства.

Віктор Павлік почав концерт трепетною піснею-молитвою «Дай нам, Боже». Він привітав усіх присутніх, подякув вірним слухачам за зустріч, а Богу – за можливість стояти на цій сцені.

Справжніми подарунками до свята весни, добра, любові прозвучали пісні «Ти подобаєшся мені» і «Кохайте жінок». Глядачі разом із співаком, згадуючи дитинство й рідну матір, від душі затягували «Два кольори» і «Чорнобривці».«Ви дуже гарно співали, спасибі. Ці оплески вам», - полестив публіці кумир.

Ну а коли звучали всіма улюблені хіти «Шикидим», «Афіни-Київ-Стамбул» (під час якої Віктор Павлік жартома переробляв Київ на Ківерці) та «Город зеленого цвета», то вже ніхто не те, що не міг не підспівувати, а всидіти на місці і не танцювати.

Увесь вечір очі прихильників сяяли радістю. Вони не вагались підтримувати зірку бурхливими оваціями і квітами. До слова, Віктор Павлік співав 3 мовами: турецькою, російською, ну і звісно – українською.Артист розповів, що минулий рік був дуже знаковим і ювілейним для нього. В минулому році йому виповнилося 50 років і рівно 30 років як на професійній сцені. Того ж року Президент України підписав Указ про присвоєння Віктору Павліку звання Народного артиста України. Тож цей концерт він присвятив минулому року. Як зазначив співак, спеціально до цієї дати в Угорщині, де в свій час записувалась «ABBA», він записав свої кращі пісні.

Під час виступу музикант часто щиро жартував і розважав гостей.«Після виступу ви зможете придбати диски. Хто купить один зможе взяти афтограф і сфотографуватись, а хто 2 – навіть помацати», - сміявся музикант.

Наприкінці гості довго аплодували і кликали на біс. Деякі з глядачів залишились чекати на омріяні афтограф і фото з улюбленою зіркою.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter