Відомий співак із Луцька втопив корабель

13 Липня 2017
Відомий артист Дмитро Монатик презентував новий кліп.

Артист поділився візуалізацією, в якій головну роль грає фірмовий танцювальний мікроелемент - Вітамін D. Саме його, як зізнається мультиартист, не вистачає через відсутність сонячних днів. Але коли є танець, ви завжди заряджені на настрій, йдеться на офіційній Facebook-сторінці Монатика.

Зібравши найгарячіших танцюристів з усього світу, Monatik влаштував «брудні танці» прямо в Одесі. Вечірка на кораблі вийшла дуже спекотною, а її результат - танцювальна речовина вітамін D, яким артист ділиться прямо зараз:

«Так уже склалося, що ми з Вами живемо в кліматі, який дарує максимум 90-100 сонячних днів за рік. Плюс, літо таке в цьому році, що вже 30 днів, як мінімум, поцупило. Нам же кардинально не вистачає #VitaminD. Маю велику надію, що #VitaminD увійде в монітори і в вуха і душі кожного, хто любить музику #MONATIK. Чи зуміє продовжити наше літо і стати його саундтреком».

Варто відзначити, що зйомки відеороботи проходили в найдовший день у році - день літнього сонцестояння 21 червня. Саме в цей день сонце найдовше освітлює Землю своїм теплом.

«Дотанцювалися ми до того, що від танців пішли тріщини на танцполі, і корабель був потоплений», - коментує MONATIK нове відео.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter