Відомий український «голос Євробачення» коментував конкурс із бомбосховища

12 Травня 2022

Традиційно українським коментатором Євробачення став ведучий «Твого дня» Тімур Мірошниченко. Цьогоріч коментатору довелося вийти в ефір, сидячи у бомбосховищі, пише ТСН.

Фото Тімура у бомбосховищі облетіло велику кількість спільнот Євробачення. Ведучий говорить, що це також привернуло увагу усіх небайдужих до війни в Україні.

За його словами, перший півфінал відбувся на трохи іншій ноті, ніж зазвичай буває на "Євробаченні". Насамперед, він помітив велику підтримку України не тільки від глядачів у залі, але і від конкурсантів.

«Було гарно і душевно. Якось на часі, не було перегинів, які бувають на "Євробаченні". Така згуртованість усіх, велика кількість українських прапорів у залі, в руках артистів – такого точно ніколи не було. Це безпрецедентна підтримка. Оплески, які не вщухали після оголошення, що Україна проходить до фіналу, коли просто весь зал аплодував і продовжував би це робити, але потрібно було рухатись далі, бо на "Євробаченні" часу немає, це прямий ефір», – наголосив Мірошниченко.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter