«Вар’яти-шоу» дадуть додатковий концерт у Луцьку

25 Вересня 2017
За доброю традицією артисти «Вар’яти-шоу» дають у місті одразу кілька концертів. А все тому, що до першого заявленого виступу ще залишився час, проте попит не стихає й квитків вже немає.

То ж, щоб задовольнити всіх охочих, «Вар’яти» вирішили провести додатковий виступ – 11 жовтня о 20.00 у Волинському драмтеатрі.

На лучан чекає нова 2-годинна програма з історіями, які артисти беруть із власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому «Вар’яти» здобули народну любов і на їх виступи приходять цілими родинами.

«На концерті глядачі побачать добрий шматок того, що вийде в телеефір на Новому каналі ще до прем’єри другого сезону «Вар’ятів» на ТБ», – говорить очільник «Вар’яти-шоу» Сергій Притула.

Минулого року «Вар’яти-шоу» вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. Восени 2017 в ефірі Нового каналу вийде другий сезон телеверсії «Вар’яти-шоу», який, як показали нещодавні зйомки, буде ще більш цікавим та захопливим.

«Приходьте на концерти «Вар’яти-шоу» і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору», – запрошують організатори.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter