Вперше в Україні апеляційний суд визнав шлюбні відносини між двома чоловіками. ФОТО
Деснянський районний суд Києва визнав фактичні шлюбні відносини між українським дипломатом та його партнером.
10 Вересня 2025
Успішно!
Українці беруть участь у співочих змаганнях з піснею «Bird of Pray»
Гурт Ziferblat, який цьогоріч представляє Україну на конкурсі «Євробачення-2025», вийшов у фінал.
Українці беруть участь у співочих змаганнях з піснею «Bird of Pray».
Півфінал конкурсу відбувся 13 травня у Базелі. Окрім України у фіналі виступатимуть виконавці з Норвегії, Албанії, Швеції, Нідерландів, Ісландії, Польщі, Сан-Марино, Естонії та Португалії.
Як розповідає Район.Культура, цього року ведучими шоу стали поетеса й комедіантка Гейзел Брюггер, співачка Мішель Гунцікер та телеведуча Сандра Штудер.
Також глядачі мали змогу побачити наживо виступи представників країн-засновниць «Євробачення», які одразу потрапляють до фіналу: Іспанії, Італії та країни-переможниці «Євробачення-2024» – Швейцарії.
Читай також: PLAYLIST: як виглядали всі виступи України на Євробаченні. ВІДЕО
На сцені у Базелі під час інтервал-акту з'явилася і представниця України на «Євробаченні-2024» Jerry Heil, яка разом з Marina Satti з Греції, португалкою iolanda, литовцем Silvester Belt та ESC Project Orchestra виконала легендарну пісню Селін Діон Ne partez pas sans moi. Саме з цією композицією виконавиця перемогла на Євробаченні-1988, принісши другу перемогу в історії для Швейцарії.
Сама Селін Діон записала відеозвернення для глядачів «Євробачення».
Другий півфінал пройде 15 травня. Переможця «Євробачення-2025» визначать у гранд-фіналі 17 травня.
Читай також: PLAYLIST: 7 «неєвробачених» хітів гурту Ziferblat. ВІДЕО