Учасниця «Голосу Країни» поділилася враженнями від шоу. ФОТО

25 Лютого 2019

Текст та фото: Христина Гаєвська

Настрій: Ring Cafe, РЦ «Промінь», 4 поверх.

Катерина Гулюк – 18-річна лучанка, студентка, солістка гурту «Шанс Music» і учасниця 9 сезону шоу «Голос Країни». Катерина співає вже багато років, у Луцьку серед її викладачів – Галина Конах, а продюсер дівчини – Сергій Скулинець.

Катя постала перед всією країну в ефірі 24 лютого. Дівчина потрапила у команду до Потапа, зірковий тренер сказав їй: «Моя сила в тобі, а твоя – в мені».

З «Таблоїдом Волині» Катерина Гулюк поділилася своїми почуттями під час шоу.

– Катю, Вітаємо! Які враження?

– Кипіло всередині все. Перед тим як вийти на сцену я пройшла через шок, тремтіння колін. Навіть тремтів голос і спершу не могла зібратися. А коли я доспівувала пісню, то думала, хоч би повернувся хоч хтось! Потап розвернувся і в мене все… сльози на очах, шок.

– Ти хотіла до Потапа в команду?

– Я планувала піти до Монатіка або до Потапа, але я щаслива, що склалося саме так. Я розуміла, що ніхто не знає, чи не набрали досі в команди учасників, а виступала я вже в другий день зйомок і розуміла, що переді мною до суддів встигли вийти багато достойних учасників.

– Як ти взагалі наважилася піти на шоу?

– Я приїхала на передкастинг, перед тим пройшла онлайнкастинг. Там було близько 500 людей, всі голосисті. Я думала, що шансів нема. Проте, на кастинг інші дівчатка з Луцька не потрапили, а я пройшла. Всі учасники талановиті, з такими тембрами, голосами. Перед виходом на сцену на репетиціях було страшно.

– Тобто за кулісами відчувається шалена конкуренція?

– Поза сценою всі дружні, відкриті, щирі. Ніхто не казав, що я погано співаю, не пройду. Звичайно, ми щось прогнозували кожен собі, але в очі образ не було. На сцені всі судді теж говорили хороші коментарі.

– Як проходять репетиції?

– Важко. Ти виснажений, вільного часу немає, ти приходиш з кислим виразом обличчя і маєш зібратися та творити.

– Що взагалі відбувається за кулісами?

– Все бурлить. Коли ти сидиш у павільйоні та чекаєш свого виступу, то хвилювання просто охоплюють, руки потіють десять раз. З одного боку – боятися нічого. Але ти бачиш як учасники заходять і заходять, питаєш в свого менеджера, коли вже твій вихід. А у відповідь лише: «Тобі все повідомлять». Чесно, на зйомках виснажуєшся. Приходиш о 7ій ранку й чуєш: «Катя, до візажиста», «Катя, до стиліста», «Катя, туди, туди й туди». Здається, що час йде швидко і водночас дуже довго.

– В тебе траплялися казуси, факапи?

– Мене одягли на кастинг, я вийшла на сцену, а режисер каже: «Ні, що це за випускний? Назад до стиліста». Мене майже зі сцени повернули переодягатися. Проте, костюм личив мені значно більше і почувала себе в ньому вільно. Мабуть, якби була на підборах, то на тій би сцені й впала.

– Мала думку взагалі відмовитися?

– О 10-ій вечора я вже думала, що все, ну його. Коли сидиш з 7-ї ранку і не знаєш, чи встигнеш взагалі вийти на сцену, то хвилювання беруть гору.

– Ти співаєш в бенді «Шанс Music». Як думаєш, твоя участь у шоу вплине на долю гурту?

– Я думаю, буде багато нових пісень, новий проект.

– Ти думала про сольну кар’єру?

– Думала звісно, але поки не спішу, бо, мабуть, для шоубізнесу ще маленька. В подальшому ще будуть можливості, які відкриватиму для себе. В майбутньому будуть стадіони.

– Дружиш з кимось після проекту?

– Так, в нас дуже дружня команда, ми спілкуємося, переписуємося.

– Які подальші мрії та плани?

– Хочу випустити свій неординарний трек, в іншому стилі, ніж співаю зараз я. Все буде!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter