У «VolWest Group» визначили найспортивнішу команду

01 Серпня 2016
Напередодні свята торгівлі, 30 липня, усі бізнеси групи компаній «VolWest Group» зібралися на масштабні щорічні спортивні змагання, що вже традиційно проводяться у Центрі дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті». Цьогорічна спартакіада «VolWest Group» стала тринадцятою в історії компанії.

Цьогоріч у спартакіаді взяло участь шість команд: команда «VolWest» складалася з управляючої компанії «VolWest Group», ІТ-компанії «SoftWest Group», Волинської філії комп'ютерної академії ШАГ та бізнес академії РМВА; команда «Сімейний продукт» мала у своєму складі холдинг «CID Media Group» та компанії «ДемидівПродукт» і «Кава Груп»; «СМАРТ Тарантелла» об’єднала працівників «SMART Logistics», мережі гуртівень «Карамеля» та мережі піцерій «Тарантелла»; «Техно Модуль» включала компанії «Техно Модуль Ультра», «Техно Модуль Будівельний», виробничо-рекламну студію «Арт-Хаус» та СТО «Прибалтсервіс»; ще дві окремі команди складалися з працівників мережі «Наш Край» та «Адреналін Сіті».

[caption]
Традиційно змагання відбувались у ЦДР «Адреналін Сіті»[/caption]
[caption]
На відкритті змагань вітальне слово виголосив співзасновник «VolWest Group», відомий письменник та журналіст Іван Корсак[/caption]
[caption]
Привітав учасників також генеральний директор «VolWest Group» Вадим Супрунюк[/caption]
[caption]
Головний суддя змагань Дмитро Голоскоков[/caption]
[caption]
Вболівальників зібралося чимало[/caption]
[caption]
Цьогорічна спартакіада стала тринадцятою[/caption]

Команди змагалися за першість у футболі, парковому волейболі, бадмінтоні, настільному тенісі, великому тенісі, дартсі, стрільбі, армреслінгу, гирьовому спорті, картингу, жимі пресу, більярді, шашках, риболовлі, боулінгу, легкоатлетичній естафеті, а також у перетягуванні канату та веселій естафеті.

Змагання були по-справжньому запеклими. Дві команди-лідери буквально виривали перемогу одна в одної й навіть набрали однакову кількість балів – по 44. Тож переможця визначили згідно з Положенням про спартакіаду, за яким у разі однакової кількості набраних балів, перемога дістається команді, яка має у своєму арсеналі більше перших місць у різних видах спорту. Таким чином, перше місце дісталось «Нашому Краю», другі – «Адреналін Сіті», третє місце – об’єднана команда «VolWest», четверте місце – ОК «Техно Модуль», п’ята сходинка – «СМАРТ Тарантелла» і останні – ОК «Сімейний продукт».

Попри дух суперництва, навіть аутсайдери змагань не надто розчарувались через поразку, адже мали можливість поспілкуватись з колегами та зарядитись позитивною енергією. Спартакіада «VolWest Group» – не лише спортивне змагання, але й важливий корпоративний командоутворюючий захід, покликаний згуртувати співробітників великої компанії, загартувати їх до перемоги, зміцнити корпоративний дух та залучити «волвестівців» до здорового способу життя.

До слова, працівники також мали можливість відпочивати з сім’ями. Для дітей, яких зібралося близько трьох сотень, на цілий день була розпланована цікава розважальна програма з аніматорами, конкурсами та розвагами.

[caption]
Команда «VolWest»[/caption]
[caption]
Команда «VolWest»[/caption]
[caption]
Команда «Наш Край»[/caption]
[caption]
Команда «Адреналін Сіті»[/caption]
[caption]
Команда «Сімейний продукт»[/caption]
[caption]
Команди готові до змагань![/caption]
[caption]
Діти працівників – справжні патріоти[/caption]
[caption]
Одна з наймолодших вболівальниць[/caption]
[caption]
Символ спартакіади неабияк повеселив учасників та вболівальників[/caption]
0

Читати ще

Коментарі

лучанка

Молодці! Так тримати!!!!!!

Дмитро

Було круто! )

Анатолій

КРУТО!

небайдужий

Волвест, хочу до вас на

ВолВест

Луцьк, вул. Карбишева, 1 .

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter