Успішно!

У Варшаві розпочали зйомки «Голосу країни-13». ФОТО

Знімання 13 сезону «Голосу країни» було розпочато з хвилини мовчання за українськими військовими та цивільними, які загинули під час російської агресії проти України.

У Варшаві розпочалися знімання нового сезону музичного проєкту «Голос країни».Тренерами 13 сезону шоу стали: фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна, музичний продюсер Іван Клименко, виконавець Артем Пивоваров та співачка Надя Дорофєєва

Про це передає ТСН.

5 фактів про цьогорічне шоу, які вас здивують:

1. Цього сезону на сцену вийдуть 60 учасників, серед яких дівчина, якій учасник минулого сезону Володимир Порубайло одразу після виступу освідчився.


 

2. Для знімань проєкту «Голос країни» було задіяно сучасний інноваційний знімальний павільйон. На телеглядачів чекає шість яскравих локацій, серед яких сцена, зони бекстейджу, «стрес-рум», «миля», зона для інтерв'ю та інші. Загальна площа знімальних локацій - 2700 квадратних метрів.

3. Сценічну графіку створили українські спеціалісти Big Brave Evenst, а для візуальних ефектів на знімальному майданчику використали картини сучасних українських художників, серед яких Соня Морозюк. Тренери проєкту також підтримали українське та обрали стильні образи від українських дизайнерів, створені спеціально для знімань.


 

4. Знімання 13 сезону «Голосу країни» було розпочато з хвилини мовчання за українськими військовими та цивільними, які загинули під час російської агресії проти України.

5. В ефірі  пролунають найкращі сучасні українські пісні, а також хіти польською, італійською мовою та іншими. Телеглядачі почують пісню «Відриваючись» співака Parfenuk, «Карпатський реп» DakhaBrakha, «Ластівки» Chico&Qatoshi. До того ж на сцені головного музичного проєкту пролунають такі легендарні хіти як «Києве мій», «Несе Галя воду» та інші. Окрім того, під час «Сліпих прослуховувань» шанувальники «Голосу країни» зможуть познайомитись з різнобарв'ям європейської музичної культури та почути хіт Nie Ma fal польского співака Dawid Podsiadło, Sara Perche ti amo італійського попгурту Ricchi e Poveri та багато інших. 

Додати новий коментар