У Луцьку стартував XIV фестиваль «Поліське літо з фольклором»

22 Серпня 2016
Від учора у Луцьку триває Міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором». Свято організовують вже вчотирнадцяте задля обміну досвідом та знайомства з культурами народів світу.

У рамках дійства до Луцька приїхало понад 700 учасників з Грузії, Ізраїлю, Кіпру, Кореї, Тайваню, Польщі, Білорусі та різних регіонів України. Фестиваль триватиме до 25 серпня.

Розпочалось міжнародне дійство зі святкового богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Після нього учасники фестивалю та глядачі святковою ходою вирушили до Замку Любарта, де й відбулось урочисте відкриття. Дорогою гості з різних країн демонстрували власний фольклор: народні танці та співи.

Прикметно, що лучани залюбки вітали учасників з інших країн, фотографували та знімали відео. Багато людей приєднувались до урочистої ходи фестивальників та вирушали до замку.

З вітальним словом до гостей та учасників дійства звернувся директор фестивалю Юрій Войнаровський, заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Лариса Тарасюк, міський голова Микола Романюк та директор науково-методичного центру культури Волині Любов Рожнова.

Після офіційної частини розпочались виступи колективів.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter