У Луцьку сестри Тельнюк виступатимуть із симфонічним оркестром

19 Березня 2016
«Наш Шевченко», черговий музичний проект «Сестер Тельнюк», представлять у Луцьку в супроводі оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (м. Львів) [диригент – заслужений артист України Богдан Мочурад]. Концерт відбудеться у суботу, 2 квітня, о 17:00 у Палаці культури міста Луцька (вулиця Богдана Хмельницького, 1).

13 пісень у виконанні Галі та Лесі Тельнюк – це сучасна музична інтерпретація поезій Тараса Шевченка. Одна з них, «Садок вишневий…», покладена на музику всесвітньовідомим композитором Валентином Сильвестровим, який минулого року присвятив цю композицію Сестрам Тельнюк.

Для більшості українських слухачів Галя і Леся Тельнюк є лідерками українського арт-року. У їхньому виконанні поезія Василя Стуса, Оксани Забужко, Станіслава Тельнюка, Євгена Маланюка, Богдана-Ігоря Антонича звучала у різних форматах – від насиченого рокового до інтимно-камерного. У проекті «Наш Шевченко» авторки звернулися до виконання пісень у супроводі симфонічного оркестру, адже звучання тільки симфонічного оркестру має такі фарби і такі виражальні можливості, що здатні втілити у життя музичний задум Лесі Тельнюк, розкрити у повноті музичні смисли шевченкового слова. Відзначимо, що аранжування програми здійснив Олексій Баженов.

«Кожна нація повертається до свого класика й переосмислює його, роблячи сучасним, проектуючи його спадщину на сучасну арт-площину, відкриваючи нові образи та змісти. «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» – не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка», – Галя та Леся Тельнюк.

Організатори: Мистецьке об'єднання «стендаЛь» та Волинська обласна друкарня. Захід відбудеться за підтримки Романа Бондарука.

Детальніша інформація за телефоном: 095 031 32 80 або на сторінках в соцмережах Facebook та Вконтакте0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter