У Луцьку покажуть виставу-рекодсменку за участю столичних зірок

19 Квітня 2017
На сцені волинського Драмтеатру покажуть легендарну комедію на дві дії «Боїнг-Боїнг». Дійство відбуватиметься 25 квітня, початок – о 19:00.

У головних ролях: Євген Паперний, Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Георгій Хостікоєв, Марина Ягодкіна, Христина Сінельник, Аліна Безуханич.

«Боїнг-Боїнг» – легенда французького театру минулого століття. П'єса увійшла в книгу рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Непорозуміння, що виникають, призводять до нескінченно смішних ситуацій.

Драматург Марк Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п'єси «Боїнг-Боїнг», зробила його фігурою майже міфічною.

Вперше п’єса «Боїнг-Боїнг» була поставлена у 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів «Comedie Caumartin». З тих пір вона з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр «Michel»). Майже 44 роки!

З п’єсою пов'язана нереальна статистика: «Боїнг» зіграний по всьому світу в цілому більше 18000 разів, поставлений більш, ніж в 55 країнах світу.

Квитки на виставу у Луцьку вартують від 90 грн в касі драмтеатру та барі «П’ятниця» (пр-т. Волі 17). Довідки за номером 095 610 11 94 та 72 54 60.

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

І ЗНОВУ БУДЕ НА РОСІЙСІЙСЬКІЙ

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter