У луцькому гурті «Ріплей» прокоментували участь їх солістки у «Голосі країни»

18 Квітня 2016
Нещодавно солістка та авторка текстів луцького гурту «Ріплей» Маргарита Тишкевич стала учасницею вокального шоу на телеканалі «1+1» «Голос країни».

З-поміж двох тренерів Тіни Кароль та Святослава Вакарчука, які обернулись на сліпих прослуховуваннях, дівчина обрала наставником лідера «Океану Ельзи». Минулого тижня Маргарита позмагалася у вокальному бої з партнером по команді Михайлом Лузіним й здобула перемогу.

Волиняни у соціальних мережах активно обговорюють участь співачки у «Голосі країні», адже багатьох здивувало і навіть обурило, що дівчина представилась простою продавчинею одягу, коли насправді у Луцьку її знають як професійну солістку й авторку текстів. Дівчина є учасницею луцького гурту «Ріплей» та нещодавно утвореного кавер-бенду «Lori».

Цікаво, що колеги-музиканти з «Ріплею» аж ніяк не засуджують такого вчинку вокалісти, а навпаки – всіляко підтримують Маргариту. «На проекті, мабуть, 90% учасників – професійні співаки, але для телебачення потрібна цікава історія. Ми це розуміємо і вболіваємо за Ріту», – каже барабанщик гурту «Ріплей» Олександр Дроздов.

Зараз у команди триває творча пауза, і хлопці уважно стежать за просуванням власної вокалістки на телевізійному проекті. На запитання «Таблоїда Волині», чи образяться учасники «Ріплею», якщо Маргарита розпочне власну кар’єру, твердо відповідають, що ні. «Навіть якщо наші шляхи розійдуться, ми будемо радіти успіхам Маргарити», – кажуть колеги.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter