У кліпі співака з Луцька знялася найсексуальніша модель України. ВІДЕО

21 Грудня 2018

Гурт співака з Луцька Олександра Положинського «Тартак» та «Нумер 482» зняли кліп на перший сингл зі свіжого альбому «АнТАРТАКтида. Частина перша».

Для роботи над кліпом на пісню «Попелюшка» вдалось залучити справді зіркову команду, – пише ТСН.

«Мені завжди імпонувала творчість «Тартака». Нарешті випала нагода попрацювати з артистом як режисеру відео. В кліпі немає конкретної сюжетної лінії. Тим не менш, картинка вийшла надзвичайно стильною, сучасною та атмосферною», - поділився режисер Віктор Скуратовський.

Так, головною героїнею стала дівчина на ім’я Адель, якій журнал PLAYBOY подарував титул PLAYMATE року та назвав найсексуальнішою моделлю України. Адель органічно вжилась у роль «Попелюшки», що тікає з балу.

Під час зйомок на вулицях Києва, коли дівчина граційно дефілювала у доволі відвертому одязі, створювались справжні затори.

«Як показує наше опитування серед тих, хто вже чув альбом «АнТАРТАКтида. Частина Перша», кліп саме на цю пісню є одним із найбільш бажаних з усіх 12-ти пісень альбому. Схоже, вгадали - і з режисером, і з піснею. А режисер явно «вгадав» з головною героїнею – Адель вразила своїм професіоналізмом і працездатністю під час знімань, а в кадрі має такий гармонійний вигляд, ніби саме для неї ми з Віталієм писали цю пісню», - прокоментував свою роботу лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter