У центрі Луцька відгримів концерт німецьких рокерів

15 Травня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

До Луцька завітав німецький рок-гурт «Brainwashed», який виступив перед жителями та гостями міста на Театральному майдані. Концерт, який тривав дві години, відбувся у рамках всеукраїнського туру християнських рокерів.

«Brainwashed» – гурт, що пропагує гуманність та закликають усіх бути добрішими та людянішими, не забувати про моральність та духовність.

«Нас часто питають щодо значення нашої назви. Ось наше пояснення: ми вважаємо, що у наш швидкоплинний, інформаційний час майже кожен піддається впливу тенденцій, маніпуляції своєї епохи. І вже ледве можна розрізнити, що добре, а що погано, і навіщо взагалі треба жити. І комусь вже не важливо: вони уже «brainwashed» – з «промитими мізками» зіпсованою, старою, брудною водою епохи» , – коментують свою назву учасники гурту.

На «розігріві» у відомих німців виступив луцький гурт «One Light Inside», відомий багатьом завдяки участі у вокальному шоу «Х-фактор».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter