Співак з Луцька зібрав аншлаг у Києві

21 Листопада 2016
У столичній «Стереоплазі» відбувся аншлаговий фінальний сольний концерт MONATIKа в рамках всеукраїнського туру «#MONATIK звучит».

Напередодні концерту організатори оголосили офіційний sold out – квитки були продані ще за два тижні до шоу.

На фінальному сольнику у рамках всеукраїнського туру #MONATIKзвучит зібралося більше семи тисяч фанатів не лише з України, а й з ближнього зарубіжжя. Фотозвіт опублікували на офіційній сторінці співака з Луцька у соцмережі ВКонтакті.


Також на сцені виступили підопічні тренера з проекту «Голос.Діти-3» на телеканалі «1+1». Дружна команда «монатіків», як самі себе називають учасники, виконали разом зі своїм тренером україномовну пісню «Може вже досить», слова якої зворушили весь зал:

«А може вже досить, я маю мрію,
Жити в країні, в якій ми єдині,
В якій щаслива кожна дитина, кожна родина,
В якій я можу бути людиною,
В якій немає війни і ненависті».

Зі сцени MONATIK розповів, що сьогодні перед численною публікою «монатіки» виступають у повному складі. Деякі учасники приїхали з інших країн спеціально на концерт, як, наприклад, Аліна Сансизбай із Казахстану. Варто зазначити, що всі без винятку учасники команди MONATIK отримали можливість виступити зі своїм тренером на великій сцені, навіть ті, хто покинув проект у першому епізоді «вокальних баттлів». Зокрема, і учасниця з Луцька Дар’я Остапук.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: MONATIK ПОПРОЩАВСЯ З ЛУЧАНКОЮ НА ТАЛАНТ-ШОУ «ГОЛОС.ДІТИ 3»


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter