«Про це мріє кожна тверкуха»: луцька танцівниця розповіла про грузинське шоу

05 Березня 2020

Кілька днів тому луцькі соцмережі підірвала новина про те, як танцівниця Леся Соломіна взяла участь у грузинському шоу талантів.

Згодом на своїй сторінці в інстаграмі враженнями від конкурсу та емоціями від нової країни поділилася одна з учениць Лесі – Вікторія, з якою вони разом підкорювали грузинське журі.

«Грузія для мене це щось нове, а те що ми в ній робили так це взагалі! Шоу талантів «Georgia’s get talent» – я не могла подумати, що колись потраплю сюди. Ще в дитинстві коли дивилась програму «Україна має талант» і уявляла себе на сцені, вже тоді я точно знала, що мій талант це танці, хоча на той момент навіть не уявляла собі, що буду танцювати такий стиль.

Запитаєте, «як виступ»? Емоції зашкалювали! Але це був не страх, як ви могли подумати. Це був шалений адреналін! Таких відчуттів в житті я ще не отримувала. З першої секунди зрозуміла – сцена це моє! 20 камер, купа світла і багато простору. Все дуже легко і позитивно. Відчуваєш публіку, кожну людину в залі. Це вже як наркотик, один раз спробувала, і хочеться ще!», – поділилася Вікторія.

Також дівчина подякувала тренерці, на пропозицію якої одразу ж без роздумів та вагань погодилася, оскільки дуже їй довіряє.

«Ще навіть не дослухавши пропозицію Лесі, я вирішила, що поїду! Наша маленька подорож перетворилась в ціле життя. Навіть, краще сказати – ми подарували життя цій подорожі. Пішли на ризик, але не прогадали. Це було того варте. Це був дуже круто проведений час, починаючи з першої нашої хвилинки, з того моменту, коли ми в Луцьку сіли в машину і вирушили до Львова. Жодного разу не захотілось додому, жодного разу не було скучно. Дякую тобі Лесь, дала спробувати нам, відразу, велику сцену, ще й в іншій країні. Я впевнена – про це мріє кожна тверкуха»

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter