#ПоверненняЛегенди: MONATIK яскраво відкрив грандіозне танцювальне шоу

28 Серпня 2017
Улюбленець публіки та суддя "Танців з зірками" MONATIK здивував глядачів телеканалу 1+1 запальним танцювальним виступом під пісню Vitamin D, кліп на яку зібрав мільйон переглядів на You Tube за один день.​

Разом із MONATIK на сцену вийшли найкращі танцівники та судді легендарного шоу, повідомляють на сайті каналу 1+1.

«Vitamin D», хореографом якого виступив Денис Стульников, один з найскладніших номерів проекту не тільки для шістнадцяти танцюристів, які брали в ньому участь, а й для всієї режисерської команди. Для візуалізації номера були використані всі камери, які працюють на шоу, щоб показати не тільки руху, а й емоції. Режисерові шоу необхідно було стати на час номера піаністом і точно перемикати камери і встигати ловити реакції танцюристів, гостей і суддів.

«Я розумію, наскільки складно зараз учасникам. Навіть один номер ми готували досить довго. Я дуже радий, що відкривати найбільш танцювальний проект року був обраний кращий танцювальний хіт цього літа - Vitamin D»

Нагадаємо, за правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

0

Читати ще

Коментарі

україночка

Що то за пляттячко з лосинами

Коля

україночка-дибілочка

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter