Популярний український гурт «СКАЙ» подарував Луцьку світло

28 Листопада 2017

У рамках всеукраїнського туру, присвяченого своєму 15-річчю, Волинь відвідав популярний український гурт «СКАЙ».

Луцьк став завершальним містом туру. Концерт пройшов 27 листопада у Волинському облмуздрамтеатрі.

Фронтмен Олег Собчук пригадав, що саме в Луцьку, на Театральному майдані, відбувся другий у їхньому житті концерт і додав, що хоч це буває не часто, завжди радий виступати тут.Прозвучали й улюблені хіти – «Best друг», «Подаруй світло», «Дай мені любов», «Ідеальна», «Тебе це може вбити», «Зникаю», так і нові композиції із крайнього альбому тернополян «Нове життя».Під час виконання драйвових пісень публіка не могла всидіти та заповнила проходи між рядами, що дуже сподобалося музикантам. До слова, вільних місць майже не було. Лідер гурту «СКАЙ» зауважив, що цей вечір вже від самого початку був приречений на успіх.

«Ви знаєте, в кожному турі ми визначаємо найспівочіше місто, по-мойму, ви претендуєте на це звання», - сказав він.


[caption]
В цей час гітарист "СКАЙ" дивував вмінням грати на гітарі лежачи..[/caption]
[caption]
.. або так[/caption]

Не зважаючи на технічні неполадки, концерт був дуже динамічним, здавалося, луцькі фанати знали слова усіх пісень напам’ять і активно підпівували. Особливо серед прихильників виділявся один чоловік, який, як виявилося, їздив на кожен концерт гурту у цьому турі.

«Це Володя і він був на кожному із 20 концертів в турі, тільки уявіть», - розповів Олег Собчук.

​[caption]
Фанат Володя[/caption]

На концерті було багато волинських атовців, яких запросили на виступ безкоштовно в рамках волонтерської програми "Меценати для Солдата". Наприкінці музиканти запросили їх на сцену та разом заспівали пісню Тараса Петриненка «Україно».«Треба шукати світло навіть в найтемніші часи, і ми вміємо це робити. Нам треба навчитись поважати один одного, не зважаючи ні на що, особливо зараз – бути як одне ціле, як кулак. Тоді коли треба, ми зможемо вдарити, а якщо ми не будемо разом – розсиплемось, як пісок. Давайте любити і поважати один одного. Миру нам, добра, і світла!», - сказав на завершення музикант.


[caption]
Під час концерту волонтери збирали кошти на потреби учасників АТО[/caption]
***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter