​Під час гумористичного шоу у Луцьку «Ігор Гузь» ледь не впав із балкона

10 Грудня 2016
У Луцьку втретє пройшло гумористичне «Замок Шоу».

Його 9 грудня у Волинському драмтеатрі презентувала лучанам команда «Замок Любарта».На сцені разом із лучанами виступили інші учасники телепроекту «Ліга сміху» – кияни «Трио разные и ведущий», львівські «Коліжанки» та інародний театр абсурду із Харкова «Воробушек». Також, на глядачів чекав ще один сюрприз.

Як відомо, луцькі гумористи нещодавно зіграли у новому сезоні комедійного серіалу «Країна У».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗАВДЯКИ «ЗАМКУ ЛЮБАРТА» НА КАРТІ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ «КРАЇНИ У» З’ЯВИЛАСЯ ВОЛИНЬ


Зі сцени «любартівці» зізналися, що їм не дуже сподобався кінцевий результат, бо кажуть, що телевізійна камера додає кілограмів 10.
«Та таке враження, що вас знімало камер 20», - піджартовували над собою «Замок Любарта».Їх колеги «по тренеру» у проекті «Ліга сміху», львівські дівчата «Коліжанки», одразу зазначили, що свої жарти ніколи не придумують, а беруть із життя. Тому вони жартували, наприклад, про гопників на ГПЗ і дали лучанкам пораду: «Ніколи не фліртуйте з латиносами, бо то можуть бути цигани».


Команда «Трио разные и ведущий» у Луцьку знайшли собі нового ведучого – ним став волинський телевізійник Михайло Кузьмич. Він допомагав дівчачому тріо жартувати про кумедні випадки на «дєвішніку» та «мальчішніку», про королеву Великобританії, яка зустріла у натовпі Михаїла Саакашвілі, п’ятдесятирічну жіночку у тату-салоні та зрадливого чоловіка. А особливо потішила глядачів щемлива пісня про любов «смотрящої» та зека.


Харківський театр абсурду «Воробушек» виявилися небайдужими до російського актора Олександра Домогарова, а їхній перформенс був найбільш креативним та непередбачуваним.
Сюрпризом став виступ фіналістів «Франція має талант» та учасників проекту «Україна має талант» світлодіодного шоу «InFANLImiLumilad».

На завершення учасники «Замку Шоу» загадали бажання, щоб в нашій країні був мир, щоб всі жінки України були щасливі та щоб у новому році всі українці стали жити краще, бажано за рахунок тих, хто зараз живе «офігітєльно».

А ось з балкону пролунало ще одне бажання: «Я хочу, щоб взимку не замерзало ні одне озеро, ні одна річечка!». Як виявилося, це народний депутат Ігор Гузь, який переживав, що йому не буде де плавати. Від цього жарту зал просто вибухнув реготом.
Наступна серія «Замку Шоу» відбудеться наприкінці березня, а читачам «Таблоїда Волині» вже зараз пропонуємо декілька жартів команди «Замок Любарта»:
***
Один хлопчик, якого довго не забирали з дитячого садочка, спився зі сторожем.
***
Да як ти смієш, Кварц робить з команди канфєтку!
Да, але по ходу канфєта – сосатєльна!***
У рік Вогняної Мавпи не ведіться на мавп, навіть якшо вони агонь!
***
Не займайтесь коханням на заправках, бо там – палєво!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Не зрозуміло до чого там

Була

Деякі шутки були трохи

був

примітивний йумор

45

Гузя згадують? Видно, таки

Зе

Анонім - це Чибар?))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter