На популярному українському фестивалі «Файне місто» виступить гурт із Луцька

09 Червня 2017
На популярному українському фестивалі "Файне місто" виступить луцький гурт ​“One light inside”.

«Файне Місто» – міжнародний музичний фестиваль, який щорічно відбувається поблизу Тернополя. Цього року пройде 20-23 липня на території тернопільского іподрому.

«Файне Місто» є одним із небагатьох українських фестивалів, в якому перетинаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, фолк, поп, денс музику на шести сценах фестивалю виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми.

Луцькі музиканти “One light inside” виступатимуть на Light stage.

“One light inside” – український альтернативний рок гурт. Ці хлопці пишуть свої власні пісні і музику, а також створюють свій власний стиль. Їх натхнення приходить від життя, а музика відображає реальні почуття, переживання і мрії. Хлопці мають велику мрію стати всесвітньо відомою групою.

"Вони не хочуть просто грати музику, їх метою є не тільки створювати якісні пісні, але робити дивовижні і незабутні шоу. Мета їхнього життя принести надію і вселити впевненість в тому, що можна робити те, що кожен з нас любить, і про що мріє!", - повідомляють організатори концерту.Наразі замовити квитки можна онлайн на www.concert.ua.ua.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter