MONATIK розповів, яких співаків шукатиме у новому сезоні «Голос.Діти»

09 Жовтня 2017
Невдовзі відбудеться прем’єра нового четвертого сезону вокального проекту країни «Голос. Діти», зірковими тренерами якого стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва та Позитив, а ведучими – Юрій Горбунов та Катерина Осадча.Напередодні прем’єри нового сезону тренери «Голосу. Діти» зізнались, які голоси будуть шукати цієї осені.

«Я своїм прикладом показую, що у будь-якій ситуації можна знайти сили і почати все спочатку, повірити у себе та зробити щось таке, чого від тебе ніхто не очікує. Саме цьому я хочу навчити дітей. Ця малеча може перевернути все догори дриґом. А я зроблю все, щоб разом з ними ми змінювались на краще та пізнавали нове. Я шукаю дітей з надможливостями: неперевершену малечу, яка змінить майбутнє нашої країни», – сказала українська співачка Наталя Могилевська.Солісти гурту «Время и Стекло» Надя Дорофєєва та Позитив зізнались, що у своєму дебютному сезоні також налаштовані тільки на перемогу. Спеціально для них було розроблене подвійне червоне крісло з однією червоною кнопкою.

«Спочатку ми подумали, що подвійне крісло – позитивний момент, адже ми разом співаємо в одному гурті майже 7 років і вже відчуваємо одне одного. Але бували моменти, коли я хотіла натиснути на кнопку, а Позитив всім виглядом показував, що треба трохи зачекати, і навпаки», – зізналась Надя Дорофєєва.Для улюбленця публіки та популярного українського співака з Луцька MONATIKа участь у проекті стане вже другим роком поспіль у «Голосі. Діти».

«Цього разу я шукаю особливі голоси, які можна виділити серед мільйонів – це головний фактор, на якому будуть сфокусовані мої вуха. Я буду запрошувати чарівних дітей з магічним голосом у подорож під назвою «Голос. Діти», – поділився співак.Прем’єра проекту «Голос.Діти» відбудеться 5 листопада о 21.00 на телеканалі «1+1».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter