MONATIK презентував кліп на спільну із популярним грузинським репером пісню

27 Вересня 2016
Артист із Луцька MONATIK став частиною нового альбому «Гравітація» відомого репера L'ONE.

L`One і MONATIK випустили спільний трек «Сон», який увійшов до нового альбому репера L`One «Гравітація», та презентували відекліп на цю роботу.

Як повідомляють на офіційній сторінці Діми Монатика у ВКонтакті, трек створювався авторами на відстані і «в різних світах». Спілкування проходило виключно онлайн, але ця дистанція тільки додала правильної атмосфери треку і допомогла передати той меседж, яким заряджені музиканти.

«Вітаю L`One з днем ​​народження крутого альбому. Дуже радий бути частиною #гравітація !, - прокоментував MONATIK вихід нового альбому репера, а також додав рядки, значення яких відображає основний зміст спільного треку: «... Ми засинаємо з тобою в різних світах ..., в яких # світ звучить, як # сон. Але я вірю, що зовсім скоро #дорогавнікуди в результаті завершиться Одним Світом! Дякую за творчість! #Мирувсім»

Нагадаємо, що вже 29 вересня мультиартист відправляється у Всеукраїнський тур # MONATIKзвучить, який стартує в місті Черкаси. Фінальний концерт туру відбудеться в Києві 18 листопада в концертному залі StereoPlaza та чомусь омине рідний для співака Луцьк.

0

Читати ще

Коментарі

сс

в цього грузина голос ,як в

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter