Успішно!

MONATIK показав новий кліп

Співак з Луцька Дмитро Монатік презентував новий кліп на пісню «Кружит». На думку співака, це відео – найбільш літня робота від MONATIK.

На своїй сторінці у Facebook артист розповів про процес зйомок:

«Я  у захваті від того, що нам вдалось відшукати таких цікавих персонажів, кожен зі своєю історією, точкою зору і ставленням до світу, музики, і відчуттям ритму. Радий, що в результаті репетицій, головні герої відкрились зовсім по новому, злились із музикою та один з одним.

Спочатку був острах, невпевненість, переживання, адже дехто вперше зіштовхнувся з парними танцями, дехто з танцям в цілому. Але у процесі тривалих репетицій з’явилася легкість, задоволення і радість в очах – саме цей стан в результаті ми хотіли показати.

Стан закоханості у партнера, в музику, в свою справу!

У відео ми показуємо зовсім різних людей, але однаково щасливих. Вона на порозі впевненості у тому, що відшукали свою половинку, найособливішу. Цей стан надає крила і кружляє в танці! Є лише двоє!

Зйомки дійсно були запаморочливими! Я вважаю, це найбільш літня відео робота від MONATIK. Нехай цим літом буде особливим кожен момент. Хай світ закружляє навколо нас!»