​MONATIK дарує учасникам «Голос.Діти-3» особистий талісман

28 Вересня 2016
Лічені дні залишилися до старту третього сезону дитячого вокального проекту «Голос.Діти».

Він відбудеться 2 жовтня, повідомляє прес-служба телеканалу «1+1».

Чого очікувати від прем'єри розповів новий тренер проекту, український співак і мультиартист MONATIK.

«Спочатку я дуже переживав, відчував себе, як на іспиті - начебто всі квитки вивчив, але хвилювання все одно присутнє. Але як тільки почув першого учасника, зрозумів, що «Голос.Діти» - це найбільш нереальна пригода, яке може трапитися з тренерами і глядачами», - ділиться враженнями від роботи на проекті MONATIK.

Учасники в свою чергу також дуже тепло сприйняли нового тренера проекту, за лаштунками маленькі таланти називають його «MONATIK - музичний братик».Співак поділився з глядачами своїми думками про те, які саме голоси шукає на «сліпих прослуховуваннях» третього сезону:

«Я з тих тренерів, хто шукає особливу манеру, вокал, який можна впізнати з тисячі. На такий голос я повертаюсь одразу. Шукаю дітей, які не бояться експериментувати і виражати сміливі дитячі погляди. Я даю повну свободу учасникам своєї команди, ми будемо творити нову українську музику і давати свіжий подих відомим хітам».

MONATIK розповів ведучим «Сніданку з 1+1», що кожному учаснику своєї команди він дарує особливий талісман у вигляді значка, який повинен об'єднати команду.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter