Матрьошка Путіна, Олег Винник, українські народні казки: чим лучан смішили «Вар’яти»

12 Жовтня 2017
До Луцька у черговий раз завітало гумор-шоу «Вар’яти».

Двогодинні концерти відбулися 10 та 11 жовтня у Волинському обласному драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

Цього разу Сергій Притула та його команда дещо змінили традицію проводити два концерти в один день і розтягнули це задоволення по одному виступу в день. Організатори не прогадали, оскільки концерт першого україномовного гумористичного шоу, як завжди, викликав аншлаг у лучан і всі квитки були розкуплені заздалегідь.


Відкрив концертну програму Сергій Притула, як і зазвичай, з історій свого життя. Він поділився новиною про новонароджену донечку Соломію і одразу пожартував, що «Казантип нікуди не дівся, якщо в сусідній кімнаті маленька дитина».

Сам артист здивувався тому факту, що в Тернополі їхні концерти проходять лише двічі на рік, коли половина його команди звідти родом, в той час як у Луцьку аж чотири.
Опісля на сцену виходили Володимир Жогло, Віталій Тильний, Валентин Сергійчук та Владзьо, які жартували й показували мініатюри на різні побутові теми, охопивши і місцеву тематику: про унікальність української жінки, про таксі з Маневич, про Укрзалізницю, про нічний клуб «Опера», про домашні посиденьки кумів, про жінку на полюванні та навіть про слідчий експеримент з поліцейським.
Одним із найяскравіших моментів вечора був батл жартів між та Притулою та Владзьом. Перемогу отримав останній завдяки гучнішим оплескам глядачів, а в нагороду він отримав можливість мати хресного батька у вигляді Притули, який зобов’язався це зробити в разі свого програшу.

Між виступами своїх колег з гумор-шоу Притула розповідав різноманітні історії – про гастролі колективу, курйози зі зйомок, про свою сповідь у церкві перед хрещенням дитини колеги Віталія Тильного. Він пригадав випадок у Лондоні, де Володимир Жогло пояснював митнику причину приїзду у Великобританію, історію про спільний рейс з Києва до Львова з Вакарчуком, який у підсумку залишив його розбиратись сам-на-сам з амбалом та програш в конкурсі краси від одного з провідних українських журналів. Не оминув увагою і українських казок, де, з його слів, розповідають про канібалізм у «Івасику-Телесику», про незрозуміле бажання мати дітей у старих баби й діда у «Колобку» та дивну дружбу героїв казки «Котик і Півник».Посміятися на концерті можна було й з жартівливо перероблених відомих пісень від Сергія Полупана та Володимира Жогла. Глядачі могли почути смішні інтерпретації про маму з вином, купівлю авто, ідеальний відпочинок мужчини та критерій обрання чоловіка. Особливе захоплення у залі викликала мініатюра дуету «Володимир і Великий» про жінку, яка збирається на концерт Олега Винника:

- Ніна, ти куди?
- Не Ніна, а Ніно! –
з перших слів розсмішили глядачів жартівники.

На завершення Сергій Притула та його хлопці-вар'яти подякували усім присутнім і нагадали, що частину коштів з концертів вони передадуть на потреби військових в АТО. Гумористи пообіцяли повернутись у Луцьк з новою програмою уже навесні.До вашої уваги - добірка найяскравіших жартів вечора:

Теща на весіллі сказала такий тост, що зять на весіллі поняв - він гнида

Вчителька української мови в класі сіла на кнопку і зрозуміла, що не така вже і калинова наша мова

Те, що в лікарні біда, Андрій зрозумів, коли лікар після операції попісяв йому на рану

Всіх нормальних футболістів виставляють на трансфер. Тільки футболістів «Динамо» - на ОЛХ

В Карпатах гуцули зробили матрьошку Путіна. Відкриваєш – а там гівно

З магазину «Все по гривні» винесли півмагазина товару на суму 39 грн

Маша так замерзла, що горбики на грудях було видно через дубльонку

Батько 17-ти дітей боїться навіть плюнути


0

Читати ще

Коментарі

kewl

круто! дякуємо!)))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter