• банер чікос

Маски свиней, постріли, екстрим: луцький гурт презентував кліп-бойовик

23 Грудня 2020

Луцький грут «ФлайzZzа» презентували кліп на пісню «Шикардос». Відеоролик самі ж музиканти вже встигли охрестити своєрідним бойовиком, а на рівні метафор заклали символічний зміст.

«Ми за справедливість! Кожен, хто дурить, творить зло та знущається над кимось іншим, мусить бути покараним. У цьому відео режисер Олександр Стеренчук, оператор-постановник Антон Аношин і гурт «ФлайzZzа» показують на простих прикладах, що «шкідників» все ж знаходять і знешкоджують.
Нарешті у відео-репертуарі Флайзи з’явився справжній бойовик. Сам гурт і знімальна команда доклали максимум зусиль, щоб окрім прямих натяків багато хто з вас, друзі, на рівні метафор зрозуміли суть, закладену у цей кліп.

Ми усі є активними учасниками соціальних подій в Україні і намагаємось різносторонньо підтримувати ті чи інші потрібні рухи. Багато перешкод на шляху творення цього відео спонукали нас лише до ще більшої наполегливості у кращому результаті. Холодна погода, карантин, домовленості, які в останній момент зривались, ризиковані для життя моменти зйомок, кумедні маски свиней, які ми замовляли у Польщі, допомога поліції, постріли, екстремальні трюки та багато інших нюансів під час зйомок заставляли нас дуже хвилюватись і прискорювали наші серцебиття. Надіємось, і вам буде цікаво переглянути це відео разом з нами», – розповідають музиканти.

До речі, кліп приурочили до 20-річчя гурту, а сама пісня «Шикардос» увійде у новий альбом, який побачить світ вже у 2021 році. Трек вийшов у доволі незвичному для команди саунді, адже музиканти надалі експериментують та намагаються бути в тренді сучасної музики. Текст пісні має позитивний соціально-патріотичний характер – місцями з іронією, а місцями з притаманним для гурту «стьобом».

«Користуючись нагодою, хочемо подякувати Українському культурному фонду за допомогу у створенні цього відео. Зміст, що у ньому закладено, не є офіційною позицією Фонду. Будь-які збіги з реальними подіями та людьми випадкові», – зазначають у гурті.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter