Луцький репер презентував новий трек

21 Квітня 2020

Луцький репер під ніком young_charge презентував новий трек. «Таблоїду Волині» хлопець розповів, що поза творчістю його звати Олег, він навчається на еколога та працює заступником керівника. Про свою творчість розповідає так: «Просто роблю музичку для душі і своїх крутих людей, які оточують мене».

«Взагалі ідеї з‘являються спонтанно, просто сісти і змусити себе щось написати неможливо. Більшість пісень є автобіографічними (лиш про те, що зі мною траплялось», – ділиться Олег.

Так, наприклад, новий трек «Карт-бланш» виник як висміювання ситуацій і зустрічей, які з репером траплялись на одному з луцьких районів.

Пісню уже можна прослухати ТУТ. А приспів у супроводі гарячих танців тверк-інструкторки Влади репер розмістив на сторінці в інстаграмі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter