Луцький шоумен «нагуляв» у Києві плазмовий телевізор

28 Березня 2016
Луцький музикант, продюсер, ведучий культурних заходів, керівник вокальної студії «Шанс-Music» Сергій Скулинець «переспівав» усіх у програмі «Караоке на Майдані».

Зйомки 900-ого ювілейного випуску «народної» передачі відбулися у Києві в останні вихідні березня.

Сергій у коментарі для «Таблоїда Волині» розповів, що на зйомку потрапив абсолютно випадково.

«До поїзда залишалося ще багато часу, тож вирішили з сином Владиславом погуляти по Києву. А тут – «Караоке на Майдані», – сміється Сергій.

Першою піснею, яку співали всі глядачі, що зібралися навколо незмінного ведучого «Караоке» Ігоря Кондратюка, була композиція Дзідзьо «Мені повезло». Сергій каже, що йому дійсно повезло, адже він заспівав останній рядок, коли його вибрав Кондратюк.

[caption]
Серед співучих конкурентів Сергія Скулинця був і танцівник із шоу-балету Світлани Лободи[/caption]
Потім відібрані учасники мали обрати пісню із п’яти запропонованих композицій. Сергій зупинив свій вибір на українській народній пісні «Ніч яка місячна», з якою, за оплесками глядачів, і вийшов у фінал. Там він заспівав «Розпрягайте, хлопці, коней» та із сумою 560 грн «обігнав» свою суперницю, якій вдалося назбирати 400 грн.

У подарунок лучанин отримав фірмову футболку, медаль та 40-дюймовий плазмовий телевізор, з яким йому і довелося далі ходити по Києву. Також Сергій Скулинець братиме участь у зйомках фінального випуску програми «Караоке на Майдані», який відбудеться у кінці 2016 року, де учасники позмагаються за суперприз – автомобіль.

«Це ще раз показує, що щастя є, удача є. Двері обов’язково відкриваються тим, хто стукає», – посміхається шоумен.

Трансляція програми відбудеться 10 квітня на телеканалі СТБ.

[caption]
Зйомки ювілейної 900-ої передачі "Караоке на Майдані" відбулися в останні вихідні березня[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter