Луцький гурт вперше за 3 роки презентував новий хіт

25 Січня 2018
Луцький гурт «ФлайzZzа» давно не презентував своїх нових пісень. Крайній альбом «МК-60» з’явився на світ у 2015 році. З того часу команда займалась промоцією пісень з тієї платівки, а паралельно писала тексти для нового альбому.

А 2018-й гурт вирішив почати з презентації нового матеріалу, першою ластівкою з якого стала пісня «Сеньйоріта».«Важкий час, у якому ми живемо, теж дався взнаки і гурт не так швидко записує нові треки, як колись. Проте незмінно Флайзюки переконані в тому, що українців потрібно регулярно «підзаправляти» позитивчиком, адже сірості та проблем й так вистачає у нашому житті.

Пісня «Сеньйоріта» написана з характерним стьобом від Флайзи. Текст треку гарно пасував би для якоїсь комедії на кшталт зміни ролями чоловіка та жінки. А музика добре підходить для танців у такому популярному зараз латино-дусі», – розповідають музиканти.

Вперше у записі на студії використано саксофон. Грав на ньому, як і накопичував увесь інший матеріал, друг гурту Олександр Богдан. Барабанну партію створив чудовий репер Куля (Тулим), а «мастерив» трек незмінно Роман Сорока.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter