Успішно!

Луцькі музиканти потрапили у топ-10 виконавців для дівчаток

Список улюблених жінками та дівчатками артистів склав Karabas Live – інтернет-журнал про сучасну музику в Україні та світі.

«Лучани «Фіолет» в освоєнні ландшафтів любовної лірики досягли успіху більше всіх — у їх арсеналі важко знайти щось динамічне та гучне. Це не дивно. Чуттєвість, ніжність, єлейність та сум у тоталітарному стилі усувають у їхній музиці будь-який натяк на щось крім романтичних страждань. Дівчатам з тонкою душевною організацією та високими почуттями – сюди», – так описують творчість «Фіолету»  в інтернет-журналі.У цей же рейтинг потрапив і лучанин MONATIK, який цього року голосно заявив про себе альбомом «Звучит».

«Окрім еклектичного саунда Монатік пропонує і досить прийнятного рівня тексти. Одна з його опор – романтичні та дещо вульгарні сентенції, які б’ють прямо у ціль: кожен четвертий телефон у країні з хриплих динаміків грає «Мокрую». Сучасні стосунки – вони такі», – пояснює свій вибір інтернет-журнал.Окрім лучан в рейтинг також потрапили «Epolets», «Bahroma», «O.Torvald», Макс Барских, «Антитіла», Валентин Стрикало, Alekseev, Rozhden.

Додати новий коментар