​Лучан запрошують на яскраве «Зимове SHOW»

10 Лютого 2018
У сучасному світі усі прагнуть бути успішними, яскравими, впевненими у собі, вміти себе подати, вміти досягати того, що хочеться. Виступи на сцені, уся попередня підготовка, усе те творче життя, яке пов`язане з її величністю Сценою – дуже хороший інструмент, який виховує саме таких особистостей мрії.

16 лютого о 19.00 у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Т.Шевченка відбудеться гала-концерт «Зимове SHOW» за участі вихованців Асоціації сценічних мистецтв: вокальної студії Spivanochka Show, танцювальної студії Showbox, вокально-театральної студії Stage Show та інших запрошених дитячих колективів.

«У гала-концерті «Зимове SHOW» наші вихованці продемонструють свої вокальні, танцювальні та акторські таланти і пройдуть головний іспит творчої людини – виступ на сцені! Усі підготовлені номери представлені у сучасному стилі, не академічні, відірвані від смаків та вподобань дітей та підлітків, а близькі для сьогодення пісні, танці і головна тема «Зимового SHOW» - кастинг талантів у великому місті!», – зазначають організатори.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter