Київська телеведуча «розвела» співака з Луцька на 200 грн

21 Вересня 2017
MONATIK їхав на зйомки нібито нової авторської програми ведучої Олени-Крістини Лебідь, а став героєм розіграшу.

На зйомках популярного шоу "Зірки під гіпнозом-2" телеведуча телефонувала Павлу Зіброву, співала "Хуторянку" з відомим артистом Дмитром Монатиком та "розвела" його на 200 грн, йдеться на сайті Нового каналу.

Новий канал адаптував французький формат «Stars sous hypnosis» у новому українському розважальному шоу «Зірки під гіпнозом», який покаже публічних людей у найбільш незвичайному ракурсі. Герої шоу добровільно погоджуються на експеримент. Однак, що відбудеться з ними під час гіпнотичного сеансу або куди рухатимуться - вони не знають!

Тож у деякі моменти ведуча почала вести себе дуже дивно: вона замовила їжу на заправці і вимагала працівників пригостити їх, адже перед ними знаходиться зірка - Монатик. Та Діма, як справжній чоловік, взяв витрати на себе.

«Але це ще нічого. Особливо незручно мені було спостерігати вже в студії момент, коли Діма дуже круто заспівав вживу, а я йому: «Ти чому фальшивиш?». Або коли на заправці я, почувши список з продуктів на цілу роту солдат, перепитала: «А хто це все замовив?». Треба було бачити погляд МОНАТИКА, який знав, що я (сміється)», - згадує ведуча.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter