«Копи» із Каменя-Каширського перемогли у ювілейному КВН в Одесі

14 Вересня 2016
Виявляється, жарти про стан доріг та правила дорожнього руху можуть бути не лише дуже смішними, а й ефективними, та мати профілактичну і навчальну мету.

Це довела команда КВН-ЮІР «Копи» з Камінь-Каширської школи-гімназії Волинської області, яка посіла 1 місце у конкурсі шкільних команд КВН юних інспекторів руху на всеукраїнському зльоті ЮІР в Одесі, розділивши лідерство із командою з Чернівецької області.У неділю в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у м. Одеса відбувся щорічний зліт юних інспекторів руху (ЮІР), у рамках якого кращі шкільні команди змагалися у КВН ЮІР.

Серед усіх представлених на змаганні команд, волиняни вирізнилися оригінальністю та кмітливістю, що допомогло їм здобути кубок переможця.За першість у фінальному турнірі КВН ЮІР у концертному залі «Молодої гвардії» змагалися три команди: львівський «Форсаж», чернівецький «Стоп-кадр» та волинські «Копи». Впродовж змагання учасники ділилися з глядачами своїми дотепними оцінками низької культури водіїв, якості доріг та жартували про можливі ситуації на дорогах, що виникають через невігластво учасників дорожнього руху.

«Хто порушує правила дорожнього руху – ризикує залишитися й без прав, й без руху!», - жартували школярі з команди «Форсаж» зі Львівської області.

Учні Камінь-Каширської школи I-III ступенів-гімназії №2 влучно висміювали безкультур’я водіїв, переспівували правила дорожнього руху на мотиви популярних пісень, показували лаконічні веселі мініатюри про поведінку дітей на дорозі. Журі високо оцінило роботу команди, а зал на підтвердження справедливості оцінювання часто вибухав сміхом.«Перемога дісталася нам нелегкою ціною. Ми давно йшли до перемоги, адже «Копи» - чемпіони області ЮІР з 2007 року, а взагалі ми граємо в КВН ЮІР з 2001 року. Займали друге місце, третє, але першого ще не було. Діти приходили з репетиції і буквально падали. Так що ми знаємо, що грати в КВН ЮІР - титанічна праця, але ж маємо результат!», – розказала Тетяна Митчик, керівник команди «Коп».

«Перемогти допомогло передусім бажання грати в КВН. Бажання, впевненість у своїх силах та наполеглива праця над собою – наш рецепт успіху. Репетиції були кожен день, навіть у неділю», – пишається вихованцями музичний керівник Оксана Артемук.

Творче змагання шкільних команд організували спеціалісти Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, Міністерства освіти та науки та соціальної політики України за підтримки давніх партнерів ЮІРівського руху України – групи компаній «Фокстрот».0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter