Успішно!

«Готую зараз все підряд, кухар-універсал»: чим зараз займається волинянин після шоу «Мастер Шеф»

Ексучасник телешоу «МастерШеф», волинянин Віталій Наливайко після того, як залишив проєкт, повернувся додому – в село Велика Глуша, проте не надовго.  

Ексучасник телешоу «МастерШеф», волинянин Віталій Наливайко після того, як залишив проєкт, повернувся додому – в село Велика Глуша, проте не надовго.  

Про це волинський кухар «Француз» (саме таке прізвисько йому дали на телешоу) ексклюзивно розповів ІА «Конкурент».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МРІЄ ВІДКРИТИ У РІДНОМУ СЕЛІ РЕСТОРАН: ВОЛИНЯНИН ПОКИНУВ КУЛІНАРНИЙ ПРОЄКТ «МАСТЕРШЕФ»

Минулої суботи, 20 квітня, стало відомо, що після битви «чорних фартухів» проєкт «МастерШеф» покинув Віталій Наливайко

Після зйомок кухар повернувся додому на Волинь, але усього на тиждень.

«На тиждень приїхав додому відновитися. Найперше, про що я подумав вдома, це як повернутися в Київ (сміється, - ред.). Зараз я проживаю та працюю кухарем в Києві. Готую зараз все підряд, кухар-універсал…», – каже кулінар.


 

Ідею відкрити ресторан у рідному селі Віталій не полишає, а для реалізації своєї мрії зараз набирається досвіду.

«Треба набратися досвіду, знань. Це не так просто відкрити. Треба назбирати грошей, дізнатися, як управляти цим всім, щоб було так, як має бути», - поділився думками Віталій.

 

Журналісти запитали і про особисте – чи знайшов волинський кухар дівчину, адже у 10-му випуску «МастерШефа», коли Віталій Наливайко святкував день народження, він зізнався що «його депресія хапає» і він хоче знайти дівчину.

«Не знайшов. Нема часу, якщо чесно. Але шанувальниць та підписниць в  інстаграмі побільшало. Я навіть не очікував цього всього, що в мене така популярність буде. Думав, трохи спокійніше буде», - розповів «Француз».

1

 

Додати новий коментар