«ГаРмИдЕр» покаже у Луцьку треш-драму про коня

25 Січня 2017
«Я люблю фільми про гарненьких жіночок: як вони танцюють, як співають, як вони не живуть і як вони не с*руть. Тому мені взагалі цей фільм не сподобався. Фільм про коней, коня, хіба мене обходять якісь коні! Наголошую, що це моя суб’єктивна думка, бо фільм я не дивилась…» – каже одна з героїнь прем’єрної вистави «Кінь, який їздив верхи».

Якщо ви з нею солідарні НЕ приходьте у «ГаРмИдЕр» 28 чи 29 січня о 19:00 і НЕ дивіться треш-драму «Кінь, який їздив верхи». Вона створена за п’єсою культової польської авторки Дороти Масловської «Все у нас гаразд» і в українському перекладі А. Бондаря грається вперше. А стало можливим це завдяки підтримці Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

Підміна цінностей та втрата ідентичності – це універсальні проблеми, як польського, так і українського суспільства. Процес їх переживання є чи не єдиним шляхом до вирішення. Тому театр пропонує сісти в коло й підготуватися до провокацій і навіть справжнього трешу.

Режисер – Руслана Порицька; актори – Анастасія Горобець, Валерія Линник, Марина Ткачова, Алла Доманська, Олексій Стаднюк, Петро Дмитрук, Артем Угонь; відео – Олексій Стаднюк, Алла Доманська; художник та звукорежисер – Павло Порицький; технічне забезпечення – Петро Дмитрук, Роман Яцун, Олександр Зінчук, Дмитро Безвербний.

Вистава відбудеться 28 і 29 грудня у Луцькому районному будинку культури (вул. Ковельська, 56). Початок – о 19:00. Ціна квитка: 30 грн.

Квитки можна придбати в «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку» за адресою: вул. Паркова, 5; з 11:00 до 21:00.
Довідки: 099-740-02-76.

0

Читати ще

Коментарі

Real cc

А ви в коня бачили?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter