Екстрасенси з «СТБ» вирахували у Луцьку будинок, де робили нелегальні аборти

23 Лютого 2016
Екстрасенси проекту телеканалу «СТБ» «Слідство ведуть екстрасенси» Рубіна Цибульська та Олена Курилова відправились до Луцька, аби пролити світло на загадкові події, що відбуваються у будинку на вулиці 8 Березня.

До проекту звернулись жительки дому Марія Шмигировска та Людмила Голюк. Жінки стверджують, що за ними полює невідома сила, яка вже кілька разів зазіхала на їх життя.

Ясновидиці почали з’ясовувати, що ж загрожує жінкам й відкопали страшні таємниці з життя обох. Допомогти розгадати таємницю загадкового будинку до жінок-екстрасенсів «приходила» жінка-кішка – душа Магдалини Тализіної, що похована у підземеллях луцького католицького костелу.

Виявилось, що колись у домі, де живуть героїні випуску, нелегально працював гінеколог Йосип Завідський. Під час одної з операцій з переривання вагітності сталось нещастя – померла пацієнтка Марія Алєксєва. Ця трагедія сталась 20 травня 1906 року. Як стверджує краєзнавець Володимир Маковський, підвал будинку став цвинтарем десяткам ще ненароджених дітей.

На жінок, що нині проживають у будинку, духи озлобились через те, що свого часу одна з них – Марія Шмигировска – зробила аборт. Ясновидиці Рубіна Цибульська та Олена Курилова провели в помешканні спеціальний ритуал й висловили сподівання, що духи залишать у спокої мешканок.

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Шо це за пі@#ц?

Той

лікар, що зовсім придурок був

омг

а до мене приходив чоловік

Експерт

До психіатра жіночок не

Цікаво

А де можна більше почитати

тіна некароль

Підтримую попередній коментар

анжела

прошу дати номер телефону

Анонім

прошу дати номер телефону

Люба

Ми з чоловіком проживали на

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter