Чоловічий тверк, Олег Винник, перші побачення: що показав у «Промені» «Жіночий квартал». ФОТО

09 Червня 2019

Текст і фото: Юлія КАРМАНСЬКА

Із найкращими номерами телевізійної програми у Луцьку виступили учасниці гумористичного шоу «Жіночий квартал». Концерт відбувся у суботу, 8 червня, у РЦ «Промінь».

Впродовж двох годин акторки жартували про чоловіків, побачення, жіночі протистояння.


Не оминули увагою Олега Винника, якого спародіювала Олена Кравець. «Кумиру» під час виступу інвентаризували волосся, приносили чай у долонях і робили інші безглузді кумедні речі. Після цього «Олег» пішов у зал до фанатів.


Тетяна Песик і Олександра Машлятіна влаштували імпровізацію, аби знайти у луцькому залі ідеального чоловіка. Обрали глядача Олександра, якого потім змусили танцювати гопак, тверк і ходити на підборах.

Для луцького залу акторський склад показав кілька пісенно-танцювальних номерів. Зокрема, Віра Кекелія виконала «Love story спального району».

У цей вечір на сцені працювали Олена Кравець, Віра Кекелія, Ольга Жуковцова, Еліна Мбані, Анастасія Оруджева, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна, Олександра Машлятіна, Анастасія Євтушенко, Аліна Гордієнко.

Разом із жіночим колективом розважали публіку актори студії «Квартал 95» Олександр Пікалов і Степан Казанін.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter