ЗаКаЗуХа: 9 травня

09 Травня 2015
Сьогодні відзначає день народження керуючий Волинською єпархією УПЦ КП митрополит Михаїл.

Паства Ваша, вельмишановний митрополите, яка до храмів ходить не «аби ходити», а з вірою переступає поріг святині, з благословення Божого має нагоду сьогодні привітати Вас, Боголюбивого слугу слуг Господніх!

Преосвященніший Владико! Щиросердечно дякуємо Богу за Ваше митрополиче служіння, тверду, як кремінь віру і гостре (коли треба), як спис слово!

Ваша Еміненціє! Ісус Христос не боявся проповідувати Боже слово та проганяти фарисеїв і Ви, теж показуєте приклад того, як маємо разом любити Бога, Україну та боротися за правду, віру, нашу країну та чесну владу.

Ваша Ексцеленціє, щиро віримо, що Всевишній почує Ваші і наші молитви та допоможе у справі розбудови справді патріотичної Єдиної Помісної Української Церкви, а під українофобами у рясах горітиме земля українська!

Ваша Превелебносте! Знаємо, що для Вас день народження не є підбиттям підсумків, а скорше заохоченням до майбутньої праці. Тому, Всечесний отче, зичимо щиросердечно Божого благословіння Вам. Нехай недаремними будуть труди Ваші, а мир та злагода, які Ви закликаєте на паству свою, вертаются Вам сторицею!

П.С. 7 футів під кілем у бурхливому життєвому морі (Ви нас, отче, зрозумієте)!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter