«Зможе стати хітом в Європі», – волинський співак про свою пісню на Євробачення. ВІДЕО

16 Січня 2024

Для Національного відбору співак Ярослав Карпук (Yaktak) підготував трек «Lalala» і сподівається з ним представити Україну.

На своїй інстаграм-сторінці він розповів про цю пісню:

«В першу чергу хочу виразити величезну подяку за вашу підтримку і шалену активність!
Те, як ви активно пишете коменти, знімаєте відео у підтримку моєї пісні, вдячний кожному з вас)
Це дуже надихає, дякую Вам за ТАКУ підтримку!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТАКИЙ БЕЗТУРБОТНИЙ ВАЙБ»: АРТИСТ З ВОЛИНІ ПРО СВОЄ РІДНЕ СЕЛИЩЕ. ФОТО

Хочу трішки розповісти вам про ті сенси, які ми хотіли передати у пісні. Цей трек про кохання. Про справжнє вічне кохання, задля якого часто потрібно реально разом працювати. Ми прагнули закласти ті цінності, які присутні у чоловіка, який через свою незламність, серйозність намірів та сильний чоловічий стержень прагне показати рішучість своїх дій стосовно тієї єдиної та неповторної, яку так сильно покохав.
Тема кохання є вічною, попри те, які складні часи ми проживаємо. Часто вона є підтримуючим інструментом для нашої стійкості та незламності.

Ми спеціально зробили чіпкий приспів “LaLaLa” для того, щоб серед 40+ учасників на Євробаченні нас запам‘ятали та могли легко наспівати нашу пісню, але водночас, щоб вона була українською мовою, що дуже відгукується з моїми цінностями та цілями - просувати українську культуру. Нашою метою було зробити пісню саме для Євробачення, ту, яка зможе стати хітом в Європі. Пісні «Погляд», «Уночі», «Порічка» і тд. - це прекрасні пісні, і їх дуже полюбили в Україні, та можливо їх би високо оцінили на нацвідборі, але вони точно б не виграли Євробачення. Тому нашою ціллю було зробити саме той трек, який запам‘ятає і буде наспівувати Європа.
Тож, ми зробили саме качову пісню, проаналізувавши всі тренди: пісні, які вигравали Євробачення і сучасні пісні в Європі. Наша ціль - принести Україні перше місце на Євробаченні.

Ми з командою ніколи і ні в що так сильно не вірили, як в те, що ця пісня має всі шанси виграти Євробачення у Швеції цього року. Але, без вашої допомоги на нацвідборі 3-го лютого це неможливо, тому прошу та закликаю всіх - голосуйте за YAKTAK», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter