Зіркова ексдружина лучанина відверто розповіла про стосунки з чоловіком

02 Березня 2020

Російська блогерка-мільйонниця Міла Левчук розлучилася з чоловіком, лучанином Іллею Левчуком минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОМУ ЛУЧАНИН ПРОМІНЯВ РОСІЙСЬКУ ІНСТАБЛОГЕРКУ-МІЛЬЙОННИЦЮ НА АМЕРИКУ. ФОТО

Міла стала популярною саме завдяки тому, що вчила мільйони жінок будувати стосунки і цінувати себе, тож теми свого і чужого досвіду розлучення гармонійно вписалися в блог.

Аудиторія блогерки – її друга сім’я, ось чому зірка не боїться розповідати їм про потаємне. Нещодавно, наприклад, вона поділилася інформацією про те, як вибудовуються стосунки з ексчоловіком.

«Як складаються мої особисті відносини з колишнім чоловіком… Мені нелегко вивертати душу. Ви так підтримали мене під час розлучення, тому вірю, що і зараз обійдеться без порушення моїх кордонів і засудження. Зараз у нас з Іллею встановилися прохолодні, відсторонені відносини. Велику частину часу я про нього не думаю, але мені доводиться брати участь в епізодах вирішення неминучих конфліктів навколо різних питань, типу відгомонів його рішень в ремонті і наших взаємних зобов'язань як видавця і автора книги.

І це таке собі задоволення, скажу я вам. Важко мені тому, що він вибрав стилем свого спілкування – діловий, суто конкретний підхід, я б сказала, математичний. У такому підході як ніби немає людського ставлення, якийсь спорідненої гнучкості чи що. Все ж ми батьки однієї дитини і нікуди не дінешся, треба спілкуватися. Але це його право. Такий стиль спілкування не грубий і не образливий, просто йому легше так, а я так не вмію. З цієї причини я намагаюся контактувати по мінімуму. Мені сумно втратити людину і друга, яким був він для мене.

Ніхто не користувався моїм повною довірою так як він і замінити саме цю роль ніким. Тут уважно: мені не вистачає не Іллі як мого чоловіка, який був такою людиною, а такого друга в чиєму б то не було обличчі. Прошу, почуйте МОЇ почуття, без проекції на «я б на вашому місці» або узагальнення «це неможливо, якщо була любов». Як таке можливо, я розповідаю на марафоні розлучень. Можливо! Точно вам кажу. У мене не тьохкає серце, я не сподіваюся на воскресіння відносин, я відверто цього не хочу.

Мене не тягне обійняти, побачити і поспілкуватися. Я абсолютно байдужа до його особистого життя, до його бізнесу і нових проектів. Я просто не хочу бути згаданою в будь-якому контексті його нового життя. Я знаю, що багато як і раніше пов'язують мою репутацію з його фігурою і поведінкою. І мені це неприємно. Тому що він окрема людина, на якого я і раніше впливати не хотіла, а зараз і зовсім не можу. Який шлях він вибирає – його особиста справа. І я тут ні при чому. Розумієте?», – розповіла Міла.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter