Залишилося одне місце для участі в реаліті-шоу на Волині

01 Червня 2019

Що можуть отримати учасниці реаліті-шоу «Пігмаліон 3D»?

Вже зовсім скоро стартує шоу «Пігмаліон 3D». Тож засновниця проекту та учасниці попереднього сезону поділилися враженнями та очікуваннями.

«Багато хто запитує в мене, а що ж буде на цьому оновленому форматі реаліті-шоу?» – ділиться організаторка та засновниця цього проекту Людмила Пенцак – бізнес тренерка, коуч, мотиваційна спікерка, засновниця PR-агенції «White Light», засновниця міжнародного проекту «Сила Женственности» авторка та ведуча ряду проектів на ТБ.

«Хочу поділитися – буде просто неймовірно! Хочу зауважити, що залишилося ще ОДНЕ місце – можливо, саме для Вас! Реєструємося ВЖЕ ЗАРАЗ на реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», – каже Людмила Пенцак.

А ще краще, познайомтесь із відгуками учасниць попереднього сезону! І ви зрозумієте – чому саме дане реаліті-шоу – це неймомірно.

Дарина Новосад


«Пігмаліон_3D повністю виправдав мої очікування, які я хотіла реалізувати завдяки вищевказаному проекту: отримати практичні поради від бізнес-тренера, коуча — Людмили Пенцак, які вона давала щоденно кожному, на протязі всього проекту. А наш особистий тренінг перевершив всі мої очікування — тепер я чітко окреслила власні цілі та прописала кожен пункт, який наближатиме мене до своєї мети. Левову частку порад, якими тепер я користуюсь у повсякденному житті, я почерпнула у проекті Пігмаліон_3D. І я рекомендую усім не боятись пробувати, йти вперед, цікавитись новим та прийти на проект Пігмаліон_3D за масою цікавих вражень, приємних емоцій та цінних практичних порад».

Вікторія Шупічук

«Проект для мене починався як експеремент над собою, чи зможу , чи наважусь, був страх перед невідомим, так як це було усе новим для нас, для організаторів, та для Луцьку в цілому ! Та страх розвіявся відразу, так як місяць розпочався насичено майстер класи, курс англійської мови, різноманітні завдання, нові локації міста, насамперед це нові знайомства, а знайомство з успішними людьми( на проекті були лише такі) це подвійне задоволення! Звичний ритм життя перевернувся з ніг на голову.

Радію тому, що крім експертів, місяць провела з чудовими людьми, дівчата які були для мене зовсім не як суперниці. Проект це місце де я вкотре зрозуміла що потребую змін, одне що я можу сказати з впевненістю , потрібно рухатись весь час вперед та використовувати усі можливості, які нам дає доля…. І якби мене запитали чи взяла би я участь у проект знову, я зараз з впевненістю сказала би що «ТАК».

Іванна Соха («Особлива мама»)

«Реаліті-шоу Пігмаліон 3d став для мене початком нового етапу в житті, адже я зробила перші кроки до втілення своє мрії саме під час проекту. На додачу багато позитивних зустрічей з людьми, які мотивують до дій, до розуміння, що боятися не треба, а треба впевнено крокувати наміченим шляхом. Мені дуже б хотілося ще більшої кількості абсолютно практичних майстер-класів, де би доводилося вчитися на своїх помилках. Дякую організаторам за успішне втілення їхньої ідеї і можливість у цьому взяти участь. Щиро сподіваюся, що буде продовження проекту, за яким і сама буду з цікавістю спостерігати в мережі. Успіху вам!»

ДОСЯГНЕННЯ:

Організація та відкриття ресурсного центру для особливих дітей.

«КОЛЬОРОВА КАПУСТИНКА» на Facebook

А вам потрібні зміни, натхнення та нове життя??

Тоді реєструйтесь на реаліті-шоу «Пігмаліон 3D» просто зараз.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter