ЗаКаЗуХа: вітання найсаркастичнішій матері у волинській журналістиці Олі Магас

28 Березня 2019

Сьогодні своє друге повноліття святкує, не побоїмося цього слова (хоча: коли ми його боялися?)), відома волинська журналістка і «Таблоїдна» мама Ольга Магас.

«Таблоїдна» мама вона не лише тому, що має четверо дітей і повно турбот, а тому, що Оля – гуру заголовків, повелителька журналістських тем, сенсейка жартів і просто наша креативниця.

Поки однією рукою вона колише наймолодшого Ярему, іншою пише «Трололо новини». Поки смажить котлети, розшифровує інтерв’ю… Перелік можна продовжувати і продовжувати, але, як то кажуть, не для того зібралися. уся «Таблоїдна» команда хоче Олі побажати діт… спокою, домашнього затишку, підтримки від близьких та рідних, а ще натхнення, моторності, лютого креативу і спокійного сну.

Бо ж замість того, щоб спати, Оля складає списки: відвести дітей у садочок, боротися з труднощами на роботі, проводити час з близькими, що зварити, знайти подарунки на дні народження дітям…

Коротко кажучи, ми не знаємо, як ти це робиш, але продовжуй!!!) Гарного настрою та енергії на цілий рік ! А ще для тебе лунає ця пісня:

9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter