ЗаКаЗуХа: Вітання для файного легіня Василя Токарського

22 Лютого 2019

Сьогодні День народження постукав у шибку файного ґазди Василя Васильовича Токарського. Надійний чоловік, люблячий батько, слухняний син та чемний зять, мудрий керівник – всі ці регалії зібралися в одній дуже-дуже хорошій людині, яка нині отримує сотні вітань!

І ми не хочемо бути осторонь, тож приєднуємося до всіх гарних слів, які, переконані, ллються сьогодні у ваші вуха та екран телефону, як кришталевий гірський потічок! Хочемо побажати, аби у Вашому житті все було, як у… скорпіонів!

От ви знали, що отрута скорпіона паралізує головний мозок, нерви серця і грудні м’язи? То хай те ж саме відбувається з усіма нехорошими людьми від одного лиш вашого погляду!

Заморожені скорпіони здатні «оживати», коли вони розморожуються після впливу сонця. То хай усі Ваші починання, які ще не втілились в життя, оживуть під впливом Вашої енергії та працелюбності!

А ще скорпіони є одними з рідкісних тварин, які можуть пережити ядерний вибух. Тож зичимо, аби жодні негаразди не могли зруйнувати міцні мури Вашого життя!

Ну і щиро бажаємо, абись Ви ся дочекали гаразду собі, та й потіхи з дітей та й газдині!

Зі святом!

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter