ЗаКаЗуХа: Полум’яні вітання для гарячої керівниці Анжели Масиник

16 Червня 2019

Поки вся Україна відзначає Трійцю та День батька, у ЗОШ № 19 мають ще один привід для веселощів та свята. Директорці навчального закладу Анжелі Масиник сьогодні виповнюється 20 років і трошки місяців.)))

Харизматичну, красиву і енергійну керівницю вітає увесь педагогічний колектив школи. З появою цієї жінки школа ожила, заметушилася і почала розцвітати. Колись для учнів потрапити до кабінету директора означало кару і гнів Господній. Тепер школярі знають, що тут можна отримати і похвалу, і підтримку. Якби Маргарет Тетчер жила у Луцьку, то, безумовно, мала б чого повчитися у Анжели Віталіївни. Бо ця весела та позитивна леді може словом і пригріти, і «огріти» (якщо провинилися). Але завжди – справедливо і виважено. Їй неможливо відмовити, вона вміє приймати рішення, які йдуть на користь і школі, і учням, вміє знайти ключик до кожного. З її появою вчителі навіть заспівали, а батьки спробували побути педагогами.

Прийміть наші найщиріші та найтепліші побажання радості, здоров’я, успіхів у піднесенні кар’єрними сходами, любові, сімейного благополуччя і залізної витримки. Нехай ваш робочий день фарбують посмішки і гарний настрій, а вихідний — дарує незабутні хвилини відпочинку. А ми в свою чергу зробимо все можливе, аби не підвести вас і аби вам ніколи не було соромно за своїх підлеглих!

7

Читати ще

Коментарі

шанувальник

Жінка-вогонь!! Хай той запал ніколи не гасне!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter