«Все проходить в захаращених офісах»: лучанка про кастинг шоу «МастерШеф»

16 Травня 2020

Лучанка Валентина Мосійчук побувала на кастингу відомого кулінарного шоу «МастерШеф». Вона зізналася, що програма, яку ми бачимо на каналі «СТБ», значно відрізняється від реальності. Валентина розповіла, що на кастингу ніхто навіть не скуштував її виріб, оскільки всіх цікавили не кулінарні здібності, а її акторська гра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПИШНОТІЛА МОДЕЛЬ З ВОЛИНІ ПОГОВОРИЛА З ПИЛОСОСОМ У РЕКЛАМІ ВІДОМОГО БРЕНДУ. ФОТО, ВІДЕО

Про це лучанка повідомила на своїй інстаграм-сторінці:

«Ви часто запитували і досі питаєте: чи їздила я на кастинг "МастерШеф"? От хочу написати свою суб'єктивну думку про це все!

Насамперед, це – ШОУ! Я знала це з самого початку і не надіялась, що мене там будуть оцінювати, як кулінара, хоча їдучи в Київ дуже хвилювалася, переживала, як доїде мій виріб. Так воно і є, вони шукають акторів. Кастинг – не такий, як ви собі то бачите по телевізорі: все проходить в захаращених офісах, поспіхом і всі на кучу. Свій виріб потрібно привести вже готовим, тільки на місці підготувати до презентації, а для того там.... аж малюсінький столик з нержавійки.

Кожному учаснику дали анкету, номерок, викликали по черзі. І от, я на кастингу. Сидить дівчинка-студентка, на вигляд, ніби вона тиждень вже тут і дома не була. Сказала, де сісти, ввімкнула камеру, зняла мене і мій тарт, запитала звідки я (поки я говорила, то вона собі снідала чи то обідала), що я привезла – це всі питання, які цікавили її по моїх кулінарних здібностях.

Далі все зводилося до того: як я реагую на конфлікти? Що в житті мене не влаштовує? Як я відстоюю своє місце під сонцем? Що я можу дати проєкту, чим можу бути цікава? На що готова піти заради участі та фіналу?... Виріб мій ніхто не куштував, переклали на пластикову тарілочку і поставили на стіл до купи іншого приготованого.
Я ні капельки не шкодую, що все-таки поїхала, адже ви мене підтримували, вболівали! У мене не було цілі грати ролі для шоу, взяти участь, дійти до фіналу. Хоча, це дуже хороша можливість заявити про себе, і хто знає, що б далі.

Я хочу лишатися собою, розвиватися і ще більше творити для вас! Звичайно, такі шанси потрібно використовувати, адже це досвід, як-не-як.

P.S. нікого не хочу образити, але читала у багатьох "проф" кондитерів, як вони пишалися собою, що їх туди запросили..і як вони зразу ж відмовилися від кастингу, бо то ж надовго їхати...так ще й ніхто ж і не запрошував НАДОВГО».

5

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter