Волинянка стала фавориткою нового «Холостяка» на телеканалі СТБ

07 Березня 2016
Студентка Іванка Клевчук, родом із села Новосілки Горохівського району, стала учасницею чергового сезону популярного телевізійного шоу «Холостяк» на СТБ. За правилами програми, відібрані спершу на кастингу, а затим самим холостяком, дівчата будуть змагатися за серце завидного нареченого.

[caption]
Іванка стала очевидною фавориткою грузинського холостяка[/caption]

Із першого ж випуску шоу стало помітно: Іванка потрапила в фаворитки. До речі, холостяком у шостому сезоні став 30-річний бізнесмен і продюсер з Грузії Іраклі Макацарія.

Чоловік відразу поділився своїми намірами: хоче одружитися з українкою.

«З Україною мене пов’язують теплі відносини. У мене є багато друзів, які одружилися на українках. Я часто приїжджаю до них в гості, закохався в цю країну. Величезне бажання – мати сім’ю з українською дівчиною», – розповів Іраклі.

[caption]
Холостяком нового сезону став бізнесмен і продюсер з Грузії Іраклі Макацарія[/caption]

Образ волинянки дуже вдало «вписався» у такі бажання холостяка. На тлі директорок фірм, скульпторів, моделей, ІТ-спеціалісток, колоритна українська дівчина із волинського села не могла не привернути його увагу.

До того ж, Іванка з’явилася на шоу теж в оригінальний спосіб – не на лімузині, як більшість дівчат, а на човні. І відразу ж презентувала чоловікові глечик свіжого коров’ячого молока, наголосивши: доїла сама.

«Справжня українка», – резюмував Іраклі, а затим – ще одне здивування. Дізнавшись, що холостяк – молодий джигіт, Іванка навіть обмінялась із ним кількома фразами грузинською. Як з’ясувалося, на Кавказі у дівчини живуть родичі.

[caption]
20-річна судентка Іванка родом із волинського села[/caption]

Тож троянду першого враження, що є «квитком» на подальшу участь в шоу, Іванка отримала однією із перших.

«Ти дуже ніжна дівчина. Думаю, що тобі буде тяжко на цьому проекті, але я б хотів, щоб ти зібралась з силами і прийняла від мене троянду», – сказав холостяк ламаною українською.

«На українській защебетав до мене. Ну, все, думаю, хлопець, ти – попав!» – весело коментувала Іванка.

[caption]
На зустріч із холостяком дівчина привезла глечик молока, яке сама видоїла[/caption]

У п’ятницю 4 березня на екрани вийшов перший випуск реаліті-шоу, попереду – ще 11. Наразі Іванка має 16 конкуренток. «Таблоїд Волині» бажає землячці успіхів, за якими буде ретельно стежити. Ну, хочеться ж джигіта-холостяка в Новосілках побачити!

0

Читати ще

Коментарі

Оля

Гарного виховання їй би не

ната

Як на мене...сама простіша ))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter