Волинська ведуча розповіла про топ весільних прикмет

30 Червня 2020

Волинянка Оксана Краля часто проводить весільні церемонії. Моментами з робочого життя вона часто ділиться на власній сторінці в інстаграмі.

Так, наприклад, нещодавно розповіла про топ весільних прикмет, які ще досі залишаються актуальними.

«Весільні прикмети попри час зберігаються в народі і передаються через літа.... Люди одружувались і будуть одружуватись, незважаючи на карантин і т.п., а отже, інтерес до цієї теми не згасає. Пропоную пригадати разом – які ж вони - прикмети на весіллі. Не рекомендується одружуватися 13 числа. Останню ніч перед весіллям наречений та наречена мають провести окремо, навіть якщо доти жили разом.

Не можна брати свідків, що вже були у шлюбі, та розлучених. Одружених свідків також брати не радять. Гостям не можна одягати на весілля чорне, бо є забобонні родичі))) Небажано купувати весільні обручки з камінням, гравіруванням, нерівностями, насічками. Погана прикмета – загубити обручку, це віщує розлучення. Міряти її не можна давати нікому. Поганою прикметою вважають впустити у РАЦСі обручку на підлогу. Не можна, щоб наряд нареченої складався з верху та низу – це має бути суцільна сукня.

Також небажано нареченій одягати коротку сукню, бо нібито її довжина визначає тривалість подружнього життя. Не рекомендується одягати весільну сукню через ноги – тільки через голову. Наречений не повинен бачити сукню нареченої до весілля. Продавати весільну сукню після одруження не радять. Не можна нікому віддавати після весілля свою фату, так само як і давати її комусь міряти. Нареченій не слід одягати на весілля відкрите взуття. Також не рекомендується одягати нареченій на весілля перли, бо це нібито віщує сльози.

Не можна, щоб під час застілля хтось сідав на місце нареченого та нареченої або між ними. Букет наречена може дати потримати лише коханому або мамі. А кидати подругам краще інший букет, а не свій, щоб не віддати нікому своє щастя. Не можна переходити дорогу молодятам, які йдуть на вінчання. У новий дім наречену повинен занести на руках чоловік. Це означає наповнити дім любов’ю, щастям і вірністю. Які прикмети існують у вас?», – йдеться в дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter