Волинська телеведуча вийшла заміж. ФОТО

21 Травня 2019

Ведуча телевізійного шоу "Ранок Нової Волині" Вікторія Черв'як вийшла заміж.

Дівчина поділилася зворушливими світлинами зі свого весілля, яке відбулося нещодавно, та розповіла, як же відбувався той, ідеальний для кожної дівчини, день.

"За тиждень до моя голова реально розривалась - від усіх клопотів, а особливо - від хвилювань за погоду. У переддень - я теж запланувала купу справ і о 23:00 просто вирубилась від втоми: проснулась о третій ночі від грози і подумала, що все...завтра буде холодно, литиме дощ і про гарні фото можна забути..

О 6:30 ранку, коли заздзвенів будильник, у вікні я побачила сонце. То був ідеальний початок!

Ні..переживати було за що: забули букет, спізнились на вінчання.. Але ті люди , які допомагали нам зробити це свято - знівелювали всі ці речі! От за що я точно не переживала - за святкову програму. Як тільки познайомилась з Vlad Zinkevych - я відразу зрозуміла, що хочу, щоб він був ведучим на моєму весіллі!Це не просто професіонал, то людина, яка «рве публіку»! Досі не розумію, як так можна швидко знаходити контакт з гостями! Це було драйвово, весело, інтригуюче...Щоки боліли від сміху ( і я не жартую). Наступного дня я тільки й чула, який крутий у вас був ведучий (ну і, звісно , яка я гарна була наречена).

А ще - на святі я вкотре переконалась , що маю крутезних друзів", - написала Вікторія на своїй сторінці у Facebook.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter