Волинянин здобув відзнаку на конкурсі в Сирії

30 Грудня 2020

Член редакції «Волинських єпархіальних відомостей» Микола Волошин здобув третє місце на Міжнародному конкурсі карикатур у Сирії. Про це повідомляє пресслужба Волинської єпархії ПЦУ.

Оскільки темою було «Письменник і його творчість», художник ніби запитує: «Де літератору слід черпати натхнення? Хто важливіший і хто більше впливає на автора – сили світла чи навпаки?»

Микола Волошин давно працює у жанрах шаржу й карикатури, у нього були виставки і в Україні, і за кордоном, він оформив чимало книжок. А під час локдауну взяв участь у міжнародних конкурсах та віртуальних виставках.

Його роботи різноманітної тематики відібрали для експозицій у Японії, Бразилії, Португалії, Індонезії, Словенії, Македонії та інших країнах.

До каталогу XIV Міжнародного салону карикатур на тему «Небезпеки на дорогах» у Загребі (Хорватія) увійшла його робота «Нові вершники апокаліпсису». На виставці міжнародного конкурсу «Графікатур» у м. Люббен (Німеччина) на тему «Мобільність» («Рухливість»).

«Микола своїм твором з усмішкою попереджає: ангел-охоронець може й не встигнути підставити своє крило надто нерозважливій людині», - йдеться в повідомленні.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter